Nie daj się zimie! Ustaw na wynajem kampera oraz wyrusz w wycieczka po Hiszpanii


Posiadasz już całkiem szarej i burej pogody za oknem? Zabiegasz o aktualnym, by wyjechać do miejsca, w którym świeci słońce? Nie oddaj się zimie! Sprawdź, jakie 2 hiszpańskie miasta odwiedzić i dlaczego warto udać się w wyprawę po ostatnim świata.

Malaga – miasto jakie trzeba zobaczyć

Według podróżników punktem obowiązkowym, który wszystek, kto bierze się na południe Hiszpanii, musi stwierdzić jest Malaga. Istnieje ostatnie miasto położone w obszarze Andaluzja i wyrażeniem wielu osób, które kosztuje wpadły, dzięki niemu umiemy wyróżnić, czym jest andaluzyjska pociecha i precyzja życia. Jeśli postanowisz się odwiedzić to centrum, wtedy obowiązkowo spróbuj naszą przygodę od… spaceru wzdłuż promenady drugiego, co do zawartości, portu Hiszpanii, a przebywając w uruchomionym ostatnio muzeum sztuki współczesnej – Centre Pompidou. Warto i udać się na wzgórze XIV-wiecznego zamku Gibralfaro – istnieje obecne zajęcie, z jakiego poszerza się najwspanialszy widok na Malagę. Także warto zajrzeć twierdzę Maurów i katedrę, która codziennie jest określana „La Manquita”, co w lokalnym tłumaczeniu znaczy „jednoręką damę”. Zaś jakże robi wyprawa pod względem parkowania? Osoby, które przedstawiły na najem kampera ostrzegają, iż Malaga jest dużo wąskich uliczek a nieco miejsc parkingowych. Spośród tego oraz powodu doskonale jest parkować na obrzeżach miasta. Jeżeli i należy o nocleg owo jest znacznie miejsc do gatunku. Jest Camping Torre de Mal, Camping Laguna Playa czy Camping Almayate Costa.

Granada – ósmy cud świata

Panuje powszechna opinia, iż kto nie oglądał Alhambry w Granadzie, więc nie widział niczego. Niniejszy uroczy kompleks pałacowy określany on istnieje ósmym cudem globu oraz nazachwyca turystów nie tylko rozmiarami, ale również orientalną atmosferą i bogatymi w wschodnią roślinność ogrodami. A też, kiedy montujesz na wynajem kampera oraz wycieczkę w głąb Hiszpanii zdecydowanie musisz odwiedzić ten zespół pałaców. Skoro istniejesz na Granadzie nie możesz stracić o jej tradycyjnym centrum wraz z Katedrą zrealizowaną na polu głównego meczetu. I gdzie można tam parkować? Camperowicze polecają zostawić camper na campingu oraz pojechać zwiedzić miasto komunikacją publiczną. Co do hoteli wówczas są: Camping Reina Isabel, jaki stanowi odrzucony od Granady 3 km, wieć można bez kłopot podjechać do centra autobusem, i jeszcze Camping Las Lomas i Camping Alto de Viñuelas.

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s