Wiaty przystankowe oraz graffiti – lub więc niezłe zjednoczenie?

W wybranych miastach, takich jak Grudziądz, postanowiono ubrać i ożywić wiaty przystankowe. Albo stanowi wszak więc wyśmienity program? Oraz czy graffiti to wartościowe uwagi wyjście?

Graffiti – sztuka, która porusza emocje

Graffiti stanowi samotną spośród bieżących filozofii artystycznych, która tworzy wiele emocji. Nic to szczególnego, iż przez jakichś jest ona lubiana, i przez następnych nielubiana. Więc w wyniku niezwykle indywidualna forma artyzmu, która przy nieumiejętnym spowodowaniu prawdopodobnie znacznie szpecić obraz aniżeli go upiększać. Sporo spośród nas przyszło się na prawdopodobnie z amatorską formą sztuce, przez co graffiti nie tylko daje nam się brzydkie. I stanowi owo niebywała szkoda, skoro istnieje rzeczywiście dużo różnorodnych twórców, którzy kupują przyjęcie na wszelkim globie. Bardzo atrakcyjne istnieje w szczególności tzw. street art (sztuka uliczna), w którą uczy się nie jedynie graffiti na budynkach lub murach, a też na chodnikach. Warto sprawdzić dzieła Dawida Walkera, czy też BLU, który znane działania ułożył w Stolicy.

Wiatry oraz graffiti – udane połączenie?

Czy w takim razie połączenie graffiti wraz z wiatami przystankowymi pewnie stanowić słuszne? Według miasta Grudziądz jak dużo. Ponownie nie tak dawno rozmawiano o tym, by wiaty przystankowe ubrać tego przejawu pracą. Według mnie stanowi toż wielce fajna inicjatywa, jaka powinna dostać w gardło pod warunkiem, że graffiti zrobią osoby, które się na tymże umieją.

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s